top of page

Сторінка класного керівника

ТОП-7 порад для батьків: як виховати щасливу дитину?

Саме в дитячому віці людина починає формуватися психологічно. І багато чого залежить саме від батьків, від їхньої методики виховання. Тому слід пам'ятати, що щаслива дитина - це успішна у майбутньому людина.
 

1. Жарти у вихованні
Якщо ви будете регулярно жартувати з вашою дитиною, то це допоможе їй налаштуватися на соціальний успіх. Коли батьки жартують і грають з дитиною, вони дають їй інструменти для творчого мислення, для пошуку нових друзів і для того, щоб впоратися зі стресом.

2. Будьте позитивно налаштованими
Батьки, які по відношенню до дітей виявляють негативні емоції, в один прекрасний день розуміють, що їх дитина дуже агресивна. Це погана новина, тому що поведінкова агресія у віці 5 років безпосередньо пов'язана із агресією в дорослому житті.

3. Заохочуйте об'єктивну самооцінку
Пояснення всього з об'єктивної точки зору є дуже важливим життєвим навиком, який допомагає людям боротися з труднощами. Це почуття включає в себе уважність, людяність, співчуття до страждань інших людей,

а також визнання власних проблем і спрямованість на їх вирішення.

4. Дітей треба відпускати
Коли діти хочуть жити своїм життям, краще відпустити їх. Діти, чиї батьки насилу їх відпустили, більш неспокійні і менш відкриті для нових вражень в порівнянні з тими, кого батьки відпустили легко.

5. Постійно «підживлюйте» свій шлюб
Не дозволяйте своїм відносинам піти під укіс після народження дитини. Згідно даних досліджень, батьки, які страждають від нестабільності у відносинах, тим самим викликають проблеми зі сном у своїх дітей. Крім того, проблеми в шлюбі негативно впливають на психічні здібності маленьких дітей.

6. Дбайте про своє психічне здоров'я
Якщо ви підозрюєте, що починаєте впадати в депресію, то вам слід звернутися за допомогою. Депресивні мами пропагують негативний стиль виховання, тим самим вони вводять своїх дітей у стан стресу, тому діти, вирощені таким батьком, стають занадто вразливими і вразливими.

7. Розумійте своїх дітей
Ті діти, чиї батьки пристосували свій стиль виховання під дитину, набагато рідше відчувають знаходяться в депресивному стані порівняно з тими, кого виховували агресивні і жорсткі батьки.

Перехідний вік у підлітків: як пережити – поради лікаря

Займатися спортом легко і модно!

Як ми знаємо, сім’я – найдорожче, що в нас є. Тож як поводити себе, щоб не образити батьків та інших родичів? Ми наводимо вам декілька правил 

  • На турботу та любов батьків відповідай ввічливістю і ніжним ставленням до них.

  • Не чини неприємностей своїм близьким, не ображай їх своїми словами та діями. Пам’ятай: запізнення з прогулянки – зайве хвилювання, обман – страшна образа.

  • Будь ввічливим зі всіма членами родини, бажай доброго ранку, доброї ночі та вітай зі святами.

  • Завжди рахуйся з рішеннями батьків і старших.

  • Підтримуй порядок і чистоту в кімнаті. Не розкидуй свої речі, прибирай за собою посуд, слідкуй за своїм одягом та зовнішнім виглядом.

  • Допомагай батькам в домашніх справах.

  • Будь стриманим у вираженні своїх почуттів, терплячим до недоліків батьків.

  • Ніколи не проси і не вимагай від батьків придбання дорогих речей, вартість яких виходить за межі матеріальних можливостей сім’ї.

  • Раціонально використовуй свій вільний час, притримуйся режиму дня.

  • Дбайливо стався до використання електроенергії, газу, води, продуктів харчування.

Життя підлітків під загрозою, небезпечний Tik Tok

bottom of page